TreeEbb
Afspraak maken
Afspraak maken
Bezoek onze 450 hectare tellende kwekerijen met meerstammige bomen, klimbomen, laan- en parkbomen, karakteristieke bomen en solitair heesters. En bezichtig onze 1.400 m² daktuinen met een grote verscheidenheid aan meerstammige fruitbomen.
Hartelijk dank voor uw contactaanvraag.Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.
×
Know-how to grow
Know-how to grow
Know-how to grow betekent voor ons dat we verder denken en kijken dan het kweken en leveren van bomen. Met een team van goed opgeleide en vakbekwame medewerkers adviseren we u graag ten aanzien van soortkeuze en denken we mee in de planontwikkeling om uw groenproject tot een succes te maken. Onze beplantingsadviseurs Ontdek onze know-how to grow
×
×
+
+
Stap in onze groene wereld!

Stap in onze groene wereld!

Boomkwekerij Ebben
Beerseweg 45, 5431 LB Cuijk
Postbus 124, 5430 AC Cuijk

KvK 16033935
BTW NL 006657540B01
Eori NL 003112330

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag
1 okt - 31 mei: 7.30 - 17.30
1 jun - 30 sep: 7.30 - 16.30


Telefoon +31 (0)485 31 20 21
Fax +31 (0)485 31 38 88

PARTICULIER? Klik hier!
Bestellen als particulier >

ISO 9001 ISO 14001 Milieukeur MVO

Boomkwekerij Ebben is ISO 9001- en ISO 14001-gecertificeerd en onder meer aangesloten bij MVO Nederland, de NVTL en NL Greenlabel. Op onze kwekerij wordt duurzaam gekweekt volgens het Milieukeur. Ebben is hoofdsponsor van de Boomfeestdag.

Verkoop

Toon Ebben
Toon Ebben
Directie, verkoop, inkoop
t.ebben@ebben.nl Tel: 0485 31 97 61
Vincent Knop
Vincent Knop
Regio West Nederland
v.knop@ebben.nl Tel: 0485 31 92 68
Jasper Haster
Jasper Haster
Regio Oost-Nederland
j.haster@ebben.nl Tel: 0485 31 97 54
Wim Beining
Wim Beining
Nederland
w.beining@ebben.nl Tel: 06 51 20 62 68
Sicco de Boer
Sicco de Boer
Nederland
s.deboer@ebben.nl Tel: 0485 31 97 16
Sjoerd Bertisen
Sjoerd Bertisen
Nederland
s.bertisen@ebben.nl Tel: 0485 319765
Thijs Dolders
Thijs Dolders
Nederland
t.dolders@ebben.nl Tel: 06 24 34 91 91
Marie-Ange Eneman
Marie-Ange Eneman
België en regio Zuid-Nederland
m-a.eneman@ebben.nl Tel: 0485 31 92 54
Marko Mouwen
Marko Mouwen
België en regio Zuid-Nederland
m.mouwen@ebben.nl Tel: 0485 31 92 53
Ludovine Vandekerkove
Ludovine Vandekerkove
Ondersteuning verkoop Nederland en België
l.vandekerkove@ebben.nl Tel: 0485 31 97 62
Jan van Haren
Jan van Haren
Ondersteuning verkoop Nederland en België
j.vanharen@ebben.nl Tel: 0485 31 97 15

Inkoop

Patrick van Kessel
Patrick van Kessel
Hoofd inkoop
p.vankessel@ebben.nl Tel: 0485 31 92 63
Guus Moors
Guus Moors
Inkoop
g.moors@ebben.nl Tel: 0485 31 92 61
Dirk Ebben
Dirk Ebben
Inkoop
d.ebben@ebben.nl Tel: 0485 31 97 61
Hans Cremers
Hans Cremers
Inkoop
h.cremers@ebben.nl Tel: 0485 31 92 58

Administratie

Paul Pelzer
Paul Pelzer
Hoofd financiële administratie
p.pelzer@ebben.nl Tel: 0485 31 92 66
Annette Haverkamp
Annette Haverkamp
Crediteurenadministratie
a.haverkamp@ebben.nl Tel: 0485 31 92 65
Sonja Beerman
Sonja Beerman
Debiteurenadministratie en PR
s.beerman@ebben.nl Tel: 0485 31 97 57

Logistiek

 Alfred Fokker
Alfred Fokker
Hoofd logistiek, transport internationaal
a.fokker@ebben.nl Tel: 0485 31 97 13
Rik Broeren
Rik Broeren
Transport Nederland, Duitsland en België
r.broeren@ebben.nl Tel: 0485 31 97 14

Kennismaken met Boomkwekerij Ebben?

Bezoek onze 450 hectare tellende kwekerijen met meerstammige bomen, klimbomen, laan- en parkbomen, karakteristieke bomen en solitair heesters. En bezichtig onze 1.400 m² daktuinen met een grote verscheidenheid aan meerstammige fruitbomen.
Hartelijk dank voor uw contactaanvraag

Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Met vriendelijke groet,
Team Boomkwekerij Ebben
Naam:  *
Bedrijfsnaam: 
E-mail:  *
Telefoonnummer:  *
Opmerking: 
* Verplicht