+
+
Wkrocz do naszego zielonego świata!

Wkrocz do naszego zielonego świata!

Zarządzanie

Toon Ebben
Toon Ebben
Dyrektor
t.ebben@ebben.nl Tel: +31(0)485 31 20 21
Dirk Ebben
Dirk Ebben
Dyrektor
d.ebben@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 66
Tom Evers
Tom Evers
Zarządzanie
t.evers@ebben.nl Tel: +31(0)485 31 20 21

Dział Sprzedaży

Leo Kooijman
Leo Kooijman
Sprzedaż i doradztwo międzynarodowe, Europę Wschodnią
l.kooijman@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 92 51
Iryna Podolyak
Iryna Podolyak
Europę Wschodnią
podolyak@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 64

Dział Zakupów

Patrick van Kessel
Patrick van Kessel
Kierownik Działu Zakupów
p.vankessel@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 92 63
Carl van Rens
Carl van Rens
Dział Zakupów krzewy
c.rens@ebben.nl Tel: +31(0)485 31 20 21
Noud de Jong
Noud de Jong
Dział Zakupów drzewa
n.dejong@ebben.nl Tel: +31(0)485 31 20 21
Eddy Joosten
Eddy Joosten
Logistyka / Zakupy
e.joosten@ebben.nl Tel: +31 (0)6 89 97 41 73
Teun van Essen
Teun van Essen
Dział Zakupów drzewa
t.vanessen@ebben.nl Tel: +31 (485) 31 20 21

Administracja

Eric Stok
Eric Stok
Księgowość
e.stok@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 92 66
Bart van Dijk
Bart van Dijk
Asystent kontrolera
b.vandijk@ebben.nl Tel: +31(0)485 31 20 21
Sonja Beerman
Sonja Beerman
Asystentka administracyjna
s.beerman@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 57
Angela Habraken
Angela Habraken
Asystentka administracyjna
crediteuren@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 92 65
Sonja Wijnhoven
Sonja Wijnhoven
Asystentka administracyjna
crediteuren@ebben.nl Tel: +31(0)485 31 20 21

Logistyka

Rik Broeren
Rik Broeren
Kierownik działu logistyki
r.broeren@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 14
Timo Minten
Timo Minten
Eksport Skandynawia / Wielka Brytania / Europa Wschodnia / Niemcy
t.minten@ebben.nl Tel: +31 (0)6 18323903
Ticho Verbeten
Ticho Verbeten
Eksport Holandia/Belgia/Zagłębie Ruhry
t.verbeten@ebben.nl Tel: +31 (o)6 57637499
Jeroen Lange
Jeroen Lange
Przychodzące towary
j.lange@ebben.nl Tel: +31 (0)6 13 93 17 47

Marketingu i Komunikacji

Mariëlle Vos
Mariëlle Vos
Kierownik ds. marketingu i komunikacji
m.vos@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 69
Sofie Ebben
Sofie Ebben
Koordynator biurowy i kierownik imprez
sofie.ebben@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 69
René Post
René Post
Fotograf / Videograf
r.post@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 69
Lennart van Alem
Lennart van Alem
Content specialist
l.vanalem@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 69

Szkółka Ebben

Beerseweg 45, 5431 LB Cuijk
Postbus 124, 5430 AC Cuijk
Holandia

Ch. of C. 16033935
VAT NL 003112330B01
EORI NL 003112330

 

Godziny otwarcia

1 Październik – 30 Kwiecień: 7.30 – 17.30
1 Maj – 30 Wrzesień: 7.30 – 16.30

Telefon +31 (0)485 31 20 21
Fax +31 (0)485 31 38 88

Witaj w naszej szkółce

Z przyjemnością przywitamy cię w naszej szkółce oraz w centrum wiedzy Ebben Inspyrium o powierzchni 7,500 m², zawierającym ogród na dachu o powierzchni 1,400 m². Oferujemy gościom naturalne źródło inspiracji i bliższy kontakt z naturą. Umów spotkanie już teraz!
Dziękujemy za zapytanie ofertowe

Skontaktujemy się z tobą najszybciej jak to możliwe.

Z poważaniem,
Zespół Szkółki Ebben
Nazwisko:  *
Firma: 
Adres Email:  *
Telefon:  *
Uwagi: 
* Wymagane pole
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
DZIĘKUJEMY BARDZO ZA SUBSKRYBCJĘ
×
Ustawienia plików cookie

Oferując elektroniczne usługi, wykorzystujemy pliki cookie. Cookie to prosty, mały plik, wysyłany wraz ze stronami tej witryny internetowej i zapisywany przez wyszukiwarkę na twardym dysku Twojego komputera. Pliki te pozwalają nam między innymi na łączenie różnych zapytań ze stron witryny internetowej i analizowanie zachowań użytkowników. Przez poniższe ustawienia możesz podać, na które pliki cookie się zgadzasz. Weź przy tym pod uwagę, że w razie braku zgody na pliki cookie niektóre z funkcji tej witryny mogą być niedostępne. Więcej informacji o wykorzystywaniu danych i różnych plikach cookie znajdziesz w naszym oświadczeniu o prywatności i plikach cookie.