TreeEbb TreeEbb Agenda Agenda Vacatures Vacatures
×
+
+
Stap in onze groene wereld!

Stap in onze groene wereld!

Verkoop

Toon Ebben
Toon Ebben
Directie, verkoop, inkoop
t.ebben@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 61
Dirk Ebben
Dirk Ebben
Nederland
d.ebben@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 66
Vincent Knop
Vincent Knop
Regio West Nederland
v.knop@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 92 68
Jasper Haster
Jasper Haster
Regio Oost-Nederland
j.haster@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 54
Sjoerd Bertisen
Sjoerd Bertisen
Nederland
s.bertisen@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 65
Martijn Vogelaar
Martijn Vogelaar
Particuliere verkoop
m.vogelaar@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 68
Thijs Dolders
Thijs Dolders
Nederland
t.dolders@ebben.nl Tel: +31 (0)6 24 34 91 91
Wim Beining
Wim Beining
Nederland
w.beining@ebben.nl Tel: +31 (0)6 51 20 62 68
Marko Mouwen
Marko Mouwen
België en regio Zuid-Nederland
m.mouwen@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 92 53
Marie-Ange Eneman
Marie-Ange Eneman
België en regio Zuid-Nederland
m-a.eneman@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 92 54
Ludovine Vandekerkove
Ludovine Vandekerkove
Ondersteuning verkoop Nederland en België
l.vandekerkove@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 62
Noud den Bieman
Noud den Bieman
Ondersteuning verkoop Nederland en België
n.denbieman@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 15

Inkoop

Patrick van Kessel
Patrick van Kessel
Hoofd inkoop
p.vankessel@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 92 63
Guus Moors
Guus Moors
Inkoop
g.moors@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 92 61
Dirk Ebben
Dirk Ebben
Inkoop
d.ebben@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 66
Hans Cremers
Hans Cremers
Inkoop
h.cremers@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 92 58
Jaap Huisman
Jaap Huisman
Inkoop bomen
j.huisman@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 16
Jos Middelkoop
Jos Middelkoop
Inkoop heesters
j.middelkoop@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 73

Administratie

Tom Evers
Tom Evers
Controller
t.evers@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 67
Eric Stok
Eric Stok
Assistent controller
e.stok@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 92 66
Sonja Beerman
Sonja Beerman
Debiteurenadministratie
s.beerman@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 57
Angela Habraken
Angela Habraken
Crediteurenadministratie
a.habraken@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 92 65

Logistiek

 Alfred Fokker
Alfred Fokker
Hoofd logistiek, transport internationaal
a.fokker@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 13
Rik Broeren
Rik Broeren
Transport Nederland, Duitsland en België
r.broeren@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 14
Patrick van de Sluis
Patrick van de Sluis
Logistiek
p.vandesluis@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 92 60
Robin van Eldik
Robin van Eldik
Assistent-coördinator logistiek
r.vaneldik@ebben.nl Tel: +31 (0)485 31 97 58

Boomkwekerij Ebben
Beerseweg 45, 5431 LB Cuijk
Postbus 124, 5430 AC Cuijk
Noord-Brabant

KvK 16033935
BTW NL 006657540B05
Eori NL 003112330

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag
1 okt - 30 apr: 7.30 - 17.30
1 mei - 30 sep: 7.30 - 16.30


Telefoon +31 (0)485 31 20 21
Fax +31 (0)485 31 38 88

 

PARTICULIERE VERKOOP
UITSLUITEND OP AFSPRAAK

Lees meer >

ISO 9001 ISO 14001 Milieukeur MVO

Boomkwekerij Ebben is ISO 9001- en ISO 14001-gecertificeerd en onder meer aangesloten bij MVO Nederland, de NVTL en NL Greenlabel. Op onze kwekerij wordt duurzaam gekweekt volgens het Milieukeur. Ebben is hoofdsponsor van de Boomfeestdag.

Kennismaken met Boomkwekerij Ebben?

Bezoek onze 450 hectare tellende kwekerijen met meerstammige bomen, klimbomen, laan- en parkbomen, karakteristieke bomen en solitair heesters. En bezichtig onze 1.400 m² daktuinen met een grote verscheidenheid aan meerstammige fruitbomen.
Hartelijk dank voor uw contactaanvraag

Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Met vriendelijke groet,
Team Boomkwekerij Ebben
Naam:  *
Bedrijfsnaam: 
E-mail:  *
Telefoonnummer:  *
Opmerking: 
* Verplicht

Blijf op de hoogte!

Ebben stuurt vier tot zes keer per jaar nieuwsbrieven over inspiratiedagen en seminars, bomennieuws, nieuwe functionaliteiten in onze bomenzoektool TreeEbb en praktische tips over bomen planten en beheren.

Op basis van de nieuwe Europese privacyrichtlijnen mogen wij u deze informatie alleen mailen als u nadrukkelijk toestemming geeft om de nieuwsbrief te ontvangen.

Wilt u op de hoogte blijven? Vul dan hieronder uw e-mailadres in en klik op ‘Aanmelden nieuwsbrief’.

BLIJF OP DE HOOGTE
BEDANKT VOOR UW AANMELDING!
×
Cookie instellingen

Stel hier uw cookie voorkeur in. Meer informatie over het gebruik van gegevens en de verschillende cookies vindt u in onze privacy- en cookieverklaring.